Kniha návštěv

Je to vůbez možné

Áda | 18.07.2015

Po 31 létech jsem zase navštívil Prachovské skály. Ve vaší čajovně jsem si připadal jako v jiném světě. Škoda, že je k Vám že Sokolova poněkud daleko, jednak bych byl asi častým hostem. Přeji Vám aby Vám Vaše nadšení vydrželo co nejdéle, pokud možno na stálo.

nemám rád titulky :)

Milan | 06.06.2015

Na tohle místo jsem natrefil už před nějakým časem ale bohužel mimo dobu kdy by se tu někdo vyskytoval...Ale i tak na mě působilo super dojmem a altán na tomto místě jsem považoval tak trochu za zázrak :) Navíc s trefným názvem když se dalo zrovna v ten den pozorovat nízko plující oblaka..:) Včera se mi poprvý poštěstilo že bylo otevřeno a byl to krásný zážitek..nejen čaj...ale i popovídání...takových míst v Česku je opravdu málo a upřímně přeju ať se tomuto místu daří a zůstane zachováno...

Nová sezóna

Jenda | 01.06.2014

Včerejší znovu otevření čajového blaha ve skalách, byla velmi příjemná záležitost. Těším se na další návštěvu! .) Pro nás bylo zakončení příjemný a intimní rituál Agnihotry. Prostě den jak měl být.

DÍKY

Propast

Jakub | 07.01.2014

Manželství lze uzavřít v chrámu, na úřadě, nebo na lodi. Přátelství, lásku a věrnost, lze uzavřít kdykoliv a kdekoliv během života. Propast mezi mužem a ženou je přímo úměrná mostu, který lze mezi nimi postavit. Pravá moc je otázkou síly duše a intelektu, ta která je však mocná a nejvíce přitažlivá může skončit lusknutím prstu. I po té nejbohatší modelce smrdí hovno v hajzlu." Prý: "Moc by mě zajímalo, proč tisknete v časopise takový sračky, nedal bych Vám za Vaší práci ani uslintanej desetník! Nebo je to jenom dlouholetá recese?

Re: Propast

Jiří | 08.01.2014

Trochu silný kafe ,-)
když vydržíte, proberem to na jaře u čaje, zastavte se.

Zastavení

Jarka | 16.07.2013

Krásné zastavení se po celodením šílenství.Ochotná obsluha.Moc pěkné.

Duchovni misto

Anet | 15.07.2013

Je to tu nádherné duchovní místo. Je tu cítit klid přírody a člověk se stává bezstarostným a volným. Čaj je zvláštní a stejně tak mě potěšila a ohromila obsluha. Jen se chci zeptat. Kdy je příští týden otevřeno?

Re: Duchovni misto

Jiří Kotria | 16.07.2013

Dobrý den, otevírací dobu průběžně aktualizujeme na těchto stránkách. Na shledanou.)

Skvělý počin skály se radují a my s nimi

Skřítek Vítek :-) | 09.07.2013

Dnes jsme si tam dali skvělý čaj a máslové sušenky. Z nabídky čínských, korejských a japonských čajů jsme zvolili korejský byl lahodný, k tomu ticho lesa, slunečný den, stín čajovny a skvělá obsluha. Fakt to nemá chybu DÍKY!!!

setkani

maya | 09.07.2013

Naaaadhera....tesim se na setkani u salku caje...u skal....(:

Přidat nový příspěvek